Image Alt

O mne

Všetko o mne

Súťaženiu v bikini fitness sa venujem od roku 2015, ale športujem prakticky od malička, venovala som sa gymnastike, vrcholovo atletike, mám titul Majsterky Slovenska v behu na 100m z roku 2000, neskôr som pôsobila niekoľko rokov ako inštruktorka aerobiku a zumby. V súčasnosti pôsobim hlavne ako osobná trénerka a vizážistka.

 

Som tvárou sieti fitness centier 365gym, kde sa pripravujem a pôsobím ako osobná trénerka. Moje hlavé pôsobisko je 356gym Nitra, ale rovnako je možné trénovať pod mojim vedením aj v 365gym Piešťany, prípadne 356gym Trvava a v podstate vo všetkých 365 gymoch, ktoré vzniknú.

 

Vďaka môjmu online programu máte možnosť trénovať pod mojim vedením nech ste kdekoľvek na svete. Okrem klasického online coachingu, kde dostanete tréningové a stravovacie plány na mieru, pravidelné kontoly, konzultácie a podporu 24/7 ponúkam online trénigy individuálne zamerané hlavne na techniku cvičenia a skupinové cez aplikáciu Zoom zamerané na kondičku, chudnutie a spaľovanie tuku. Sú to 30 minutové intenzívne HIIT trénigy na doma prevažne s vlastným telom, prípadne s použitím gumových expandérov, fliaš s vodou… Tréningy prebiehajú denne a v cene online coachingu má každý klient neobmedzený prístup. Individuálne online trénigy a konzultácie podľa potreby sú taktiež zahrnuté v cene.

 

Trénujem prevažne ženy, nakoľko som presvedčená o tom, že ženskému telu najlepšie rozumie práve žena. Či už ide o fitnesky alebo ženy ktorým záleží na ich vzhľade a zdraví, ich tréning by mal byť odlišný od mužského trénigu. To isté platí aj v stravovaní a keďže to nemám len naštudované, ale všetkým som si počas svojej súťažnej kariéry prešla a vyskúšala na vlastnej koži, dávam svojim klientkám svoje know-how, aby sa nedopúšťali zbytočne chýb a chudli zdravo, chutne a v psychickej pohode. Mám ale skúsenosti aj s trénovaním mužov, v určitých prípadoch pripúšťam aj takúto spoluprácu.

 

Venujem sa príprave pretekárok v kategórii bikini fitness, som lektorka pózingu a súťažného líčenia a profesionálna vizážistka.

Close