Image Alt

Online tréningy

V súvislosti s pandémiou corony a uzavretím fitnesscentier som vymyslela alternatívu ako trénovať pod mojim vedením aj v pohodlí vášho domova. A pretože hlavne niektoré ženy majú aj za normálnych okolností problém, či už časový, psychický alebo aj finančný, plánujem robiť online tréningy aj po skončení tejto mimoriadnej situácie. Obrovskou výhodou je, že môžete byť kdekoľvek, stačí sa len pripojiť online a ste na tréningu. Navyše počet účastníkov na lekcii nie je obmedzený, takže sa dokážem venovať podstatne väčšiemu počtu klientov ako pri osobných tréningoch.

Online tréningy prebiehajú cez aplikáciu Zoom tri krát do týždňa vo večerných hodinách. Ide o 30 minútové intenzívne HIIT tréningy, pri ktorých za krátky čas vaše telo spáli viac kalórií ako pri klasickom tréningu vo fitku. Cvičí sa prevažne s vlastným telom alebo s použitím gumových expandérov, fliaš alebo bandasiek s vodou… jednoducho je tréning vždy prispôsobený tak aby ste ho mohli odcvičiť kdekoľvek bez použitia klasického fitness náčinia. Pri každom cviku si vždy ukážeme ľahšiu aj ťahšiu verziu aby tréning naozaj zvládol každý.

Počas online tréningu sa všetci navzájom vidíme (pokial nechcete byť videný stačí ak si vypnete kameru), pripájame sa 5 minút pred tréningom, kedy si povieme základné informácie o tom čo budeme potrebovať, kto má aké obmedzenia, ale aj aký má kto deň… po začatí lekcie majú všetci účatníci vypnuté mikrofóny aby počuli iba moje pokyny, v prípade, že je niečo súrne môžu si samozrejme mikrofón cez prestávku zapnúť a povedať.

Keďže mnoho ľudí si nevie predstaviť ako to funguje a nevidí rozdiel medzi cvičením podľa videí a online tréningom, dávam možnosť každému vyskúšať si prvý tréning úplne GRÁTIS!

 

Rozvrh skupinových online tréningov:

Po:  19,00 vrchná časť tela, brucho

Ut:   19,00 nohy, zadok

Štv: 19,00 kondičný kruhový tréning

 

Ak nechcete cvičiť v skupine, nemôžete alebo nechcete trénovať so mnou v gyme, ponúkam aj možnosť individuálnych online tréningov, kde sa venujem iba vám.

 

Čo treba preto urobiť?

  • Stiahnuť si aplikáciu Zoom
  • Vyplniť prihlasovací formulár

Dátum tréningu:


Vybrať program:

Close